Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky zkoušek

Výsledky zkoušek dle IPO ze dne 3.3.2012

 

Vedoucí akce: Pavel Březina                                      Rozhodčí: Ing. Lenka Novotná

 

Stupeň Jméno psa,plemeno Psovod Poslušnost Známka
BH Chees ze Svobodného dvora, NO Václav Ouška 57 prospěl
BH Kato Aritar Bastet, NO Martin Pejša 55 prospěl
BH Virus ze Zevlova Dvora, NO Petr Hasík 51 prospěl
BH Kendy Vikar, NO Jaromír Štajnoch 49 prospěl
BH Alf Denbrix, NO Petr Bouchal 46 prospěl
BH Rebecca z Lipin, NO František Jezvík 57 prospěl
BH Chuck ze Svobodného dvora, NO Karel Šimánek 50 prospěl
BH Yraus Terezský dvůr, RTW Václav Ouška 57 prospěl
BH Alli Slatar, NO Jozef Pejša 54 prospěl
BH Babetka z Daskonu, BOM Mgr. František Zimek 51 prospěl

 

 


 

Výsledky zkoušek dle IPO ze dne 21.4.2012

 

 

 

Vedoucí akce: Šimánek Karel; Rozhodčí: Kovář Pavel; Figurant: Ouška Václav

 

Stupeň Jméno psa, plemeno Psovod A B C Známka
BH Bojar ze Zacpalova chovu,NO Březina Pavel   50   obstál
BH Bona bez PP,KAVO Kanděrová Ivana   47   obstál
BH Quart z Lipin,NO Pflanzer Evžen   49   obstál
BH Aron z Jihočeské přírody,Chod.pes Rakouš Pavel   47   obstál
BH Nella bez PP,GR Moravec Ota   43   obstál
BH Askia Krotějov,BOC Hutterová Hana   43   obstál
BH Monty bez PP,kříženec Adensamová Dana   disk.   disk.
IPOVO Wilhelm von Erikson,AD Zaňák Jiří 99 92 91 VD
IPO1 Rebecca Z Lipin, NO Jezvík František 95 89 96 VD

 

 

Výsledky zkoušek dle NZŘ ze dne 27.10.2012

 

 

Vedoucí akce: Šimánek Karel; Rozhodčí: Mgr. Zimek František; Figurant: Ouška Václav

 

Stupeň Jméno psa, plemeno Psovod A B C Známka
ZZO Bona bez PP, KAOV Kanděrová Ivana   42   prospěl
ZZO Atom Abalio, NO Krisová Petra   42   prospěl
ZVV1 Pinta z Nového Draka, NO Novotná Lenka 95 75 79 D
ZVV1 Exa z Lomeckého polesí, NO Pejšová Ivetka 93 89 80 D
ZVV2 Alf Denbrix, NO Bouchal Petr 92 75 75 D
ZVV2 Jaro Ja-He, NO Pufrová Milena 97 72 98 D
ZPS1 Kobra 11 z Nového Draka, NO Novotná Lenka 83 62   N

 

 


 

Výsledky zkoušek dle IPO ze dne 17.11.2012

 

 

Vedoucí akce: Adensamová Dana; Rozhodčí: Zborka Milan; Figurant: Ouška Václav,

Štajnoch Jaromír

 

Stupeň Jméno,plemeno            Psovod B C Celkem Známka
BH Missy z Kraje Karla IV., NO Kanděrová Ivana   47   47 obstál
BH Atom Abalio, NO Krisová Petra   54   54 obstál
BH Exa z Lomeckého polesí, NO Pejšová Ivetka   53   53 obstál
IPO1 Yraus Terezský dvůr, RTW Ouška Václav 89 89 87 265 D
IPO1 Chuck ze Svobodného dvora, NO Šimánek Karel 93 83 91 267 D
IPO1 Pinta z Nového Draka, NO Ing. Novotná Lenka 95 80 85 260 D
IPO2 Wilhelm von Erikson Zaňák Jiří 94 84 85 263 D
IPO3 Apoll Daniel Bohemia Machát Jozef 84 88 85 257 D
IPO3 Babetka z Daskonu Mgr. Zimek František 96 90 87 273 VD
IPO3 Megie z Nového Draka Kubálová Lenka 85 82 78 245 D

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA